Etapa D – řadové domy

Residenční čtvrť se v rámci Etapy „D“ rozrostla o 22 řadových domů moderního vzhledu a jednotného vnějšího designu. Všechny jsou již prodány.

Výstavba těchto řadových domů byla rozplánována do třech fází. V první a druhé fázi bylo v průběhu dvou let, 2016 a 2017, dokončeno a předáno novým majitelům 14 řadových domů o velikostech 4+kk. V červnu roku 2018 byla v třetí fázi dokončena výstavba 8 řadových domů a všechny byly předány novým majitelům. Kapacita tohoto druhu výstavby (řadových domů) je tímto v celé lokalitě Residence kaskáda vyčerpána.

Součástí „standardního“ vybavení těchto řadových domů je podlahové vytápění. Tepelná čerpadla umožňují v zimních měsících vytápění a v letních měsících naopak zajistí chlazení interiéru domu. Tento alternativní způsob vytápění a chlazení znamená úsporu na energiích za vytápění řádově i v desítkách procent oproti klasickému řešení. Řadové domy jsou tak připraveny na šetrný provoz jak k přírodě, tak i k peněžence. Velký důraz byl přitom kladen na splnění energetických norem. Termoregulaci v domě je možné individuálně nastavovat přes aplikaci v mobilním telefonu na dálku.

Stav k 17.10.2017

Půdorysy

Vizualizace

Exteriér

Interiér