Etapa B - VILADOMY

Residenční projekt pokračuje další etapou! V Residenci Kaskáda v Jihlavě na Horním Kosově začala v roce 2018 výstavba bytových domů. V květnu 2020 byla dokončena 1. fáze výstavby zahrnující dva bytové domy a hned na ni navázala 2. fáze – výstavba dalších dvou bytových domů.

Postupně nabídne tato atraktivní a dynamicky se rozvíjející lokalita klientům byty ve čtyřech viladomech po dvanácti bytech a třech větších bytových domech. Každý z těchto domů bude respektovat svým umístěním krajinný ráz lokality a bude splňovat požadavky na současné moderní bydlení i nejnáročnějších klientů. Architektonické řešení objektů je moderní, v duchu soudobých trendů.

Fasáda viladomu je navržena v kontrastu světlé fasády s okny odstínu světlého dřeva a ocelovým zábradlím balkónů a teras. Pultová střecha, doplněná klempířskými prvky z titanzinku designově doplní celkový vzhled domu. Samozřejmostí je výtah, parkování bude v souladu s projektovou dokumentací zajištěno na přilehlém parkovišti. Každý viladům, včetně zelené ohraničené plochy, tak bude utvářet jeden uzavřený celek. Skladba základního „standardního“ vybavení, doplněná atraktivním designem, zajistí každému výbornou kvalitu bydlení.

Ve viladomech budou zastoupeny byty všech žádaných parametrů - od malometrážního 1+kk přes 3+kk větších rozměrů až po 4+kk. Přízemní byty o velikostech 2+kk a 3+kk budou mít venkovní terasu s navazující oplocenou zahrádkou. Součástí všech bytů umístěných ve 2. a 3. NP, o velikostech 1+kk až 4+kk, budou lodžie nebo balkony, velmi atraktivní byty 3+kk ve 4. NP budou mít nadstandardně prostorné terasy. Každý byt, bez ohledu na svoji velikost, bude mít k dispozici sklepní kóji, umístěnou ve společných prostorách domu blízko vstupu do domu, kde bude i společná kočárkárna/kolárna a technická místnost.

Ve viladomech jsou zastoupeny byty všech žádaných parametrů - od malometrážního 1+kk přes 3+kk větších rozměrů až po 4+kk. Přízemní byty o velikostech 2+kk a 3+kk, případně 4+kk, mají venkovní terasu s navazující oplocenou zahrádkou. Součástí všech bytů umístěných ve 2. a 3. NP, o velikostech 1+kk až 4+kk, jsou lodžie nebo balkony, velmi atraktivní byty 3+kk ve 4. NP mají nadstandardně prostorné terasy. Každý byt, bez ohledu na svoji velikost, má k dispozici sklepní kóji umístěnou ve společných prostorách domu blízko vstupu do domu, kde se nachází také společná kočárkárna/kolárna a technická místnost.

V rámci 1. fáze výstavby, zahájené v roce 2018 a ukončené v květnu 2020, byly postaveny 2 viladomy. V každém se nachází 12 bytů, jejichž komfortu si již užívají jejich noví majitelé. 2. fáze výstavby započala v květnu 2020 a bude zahrnovat další dva bytové domy o 12 bytech.

Nové bydlení v bytových domech v této klidné jihlavské lokalitě postupně najde více než 100 rodin.


Podrobnosti se dozvíte na stránkách

VILADOMYKASKADA.cz